Programma Hynstedagen 2022

Ook in 2022 biedt de Hynstedagen weer een bomvol en prachtig programma.

Ook in 2022 biedt de Hynstedagen weer een bomvol en prachtig programma. Competities, keuringen, dressuur, shows en zoveel meer. Bekijk hieronder het gehele programma (wijzigingen voorbehouden).

Programma 

Voorlopig (CONCEPT – onder voorbehoud)  programma Hynstedagen 2022        


Donderdag 21 juli.
Aanvang (uur)   Omschrijving
13:00                      Dressuur Recreatief
                                Dressuur eerste gedeelte (startgerechtigden)
                                Dressuur tweede gedeelte (startgerechtigden)
22.00                      Einde


Vrijdag 22 juli.        
Aanvang (uur)    Omschrijving
9:00                         Hengstveulens
                                 Merrieveulens
                                 4-jaar en oudere Veulenboekmerries (opname
                                 en eventueel sterverklaring)
                                 4-jaar en oudere Stamboekmerries (graadverhoging)
                                 Premiekeuring 3-jaar en oudere Veulenboekruinen
                                 (opname en eventueel sterverklaring)
                                 4-jaar en oudere Stamboekruinen (graadverhoging)
                                 4-jaar en oudere Sterruinen
13:35                       Einde
Tijden zijn richttijden, hieraan kunnen geen rechten ontleed worden.

13:30                       Pony keuring
15:00                       Mencompetitie
15:00                       Mennen Recreatief
16:30                       Huldiging pony’s
16:50                       Tuigpaarden 1-span Kleine Limiet regionaal
17:05                       Bestgaand Rijpony’s
17:20                       Hackney 1-span Kleine maat hoge Limietklasse                   
17:40                       Tuigpaarden 1-span Grote Limiet Regionaal
17:55                       Rijpony’s mooiste aankleding
18:15                       Tuigpaarden 1-span Grote Limiet Regionaal
18:30                       Hackney 1-span Kleine maat Ereklasse
18:45                       Tuigpaarden 1-span Ereklasse Regionaal
19:00                       Show
19:15                       Tuigpaarden 1-span Dameskl. regionaal (4 wielig rijtuig)
19:30                       Hackney 1-span Dames klasse kleine en grote maat
19:55                       Tuigpaarden onder het zadel regionaal
20:10                       Huldigen Kampioenen
20:25                       Hackney Young Riders
20:40                       Fries ras tuigen onder het zadel
20:55                       Tuigpaarden tweespannen Regionaal
21:10                       Sluiting

16:30  Huldiging pony’s ochtend rubriek 
16:50  Hackney 1-span Kleine maat lage Limietklasse  
17:05  Bestgaand Rijpony’s  
17:20  Hackney 1-span Kleine maat hoge Limietklasse  
17:40  Tuigpaarden 1-span Kleine Limiet regionaal 
17:55  Rijpony’s mooiste aankleding 
18:15  Tuigpaarden 1-span Grote Limiet regionaal 
18:30  Hackney 1-span Kleine maat Ereklasse 
18:45  Tuigpaarden 1-span Ereklasse regionaal 
19:00  Show 
19:15  Tuigpaarden 1-span Dameskl. regionaal (4 wielig rijtuig) 
19:30  Hackney 1-span Dames klasse kleine en grote maat 
19:55  Tuigpaarden gereden onder het zadel regionaal 
20:10  Huldigen Kampioenen 
20:25  Hackney Young Riders  
20:40 Fries ras gereden  onder het zadel
20:55  Tuigpaarden tweespannen regionaal 
21:10 Sluiting

g
Tijden zijn richttijden, hieraan kunnen geen rechten ontleed worden.

Zaterdag 23 juli.  

Aanvang (uur)    Omschrijving
8:30                         Enters
                                 Twenters
                                 3-jarige Veulenboekmerries (opname
                                 en eventueel sterverklaring)
                                 4-, 5- en 6 jarige Stermerries
                                 7-jarige en oudere Stermerries
                                 Kroonmerries
                                 Modelmerries
12:15                       Einde

13:00                       Fries ras 1-span KFPS Nieuwelingencompetitie
13:15                       Kampioenschap Veulens (Merries / Hengsten)
13:35                       Fries ras 1-span Openklasse Nationaal
13:50                       Kampioenschap Enters en Twenters
14:10                       Bestgaand Rijpaard Hengsten en Ruinen
14:25                       Welkomswoord door de Voorzitter
14:35                       Fries ras 1-span Limietklasse Provincie Fryslan
14:50                       Kampioenschap drie jarige merries (AKW Douma Prijs)
15:10                       Fries ras 1-span Damesklasse (Friese Rabobanken)
15:25                       Bestgaand Rijpaard Merries
15:40                       Fries ras 1-span Openklasse Regionaal
15:55                       Show Klaas Mulder
16:25                       Kampioenschap vier jaar en oudere Merries
16:45                       Fries ras Klavertje 3
17:00                       Algemeen Fokdag Kampioenschap
17:20                       Fries ras Tweespannen 
17:350                     Sluiting
Tijden zijn richttijden, hieraan kunnen geen rechten ontleed worden.

[/vc_column_text]