Zaterdag 20 juli Aanvang 12.30
Rubriek 1 Fries ras 1-span Competitie Nationaal (KFPS)
prijzen: 100-85-80-65-60-45-40
Aangeboden door: KFPS, Drachten
KFPS-NIEUWELINGENCOMPETITIE
pl NR Paard Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
184 GPD Urbanis K. Andries 415 Friesiansforexport Sibrandabuorren Augustinus Hoekstra
94 Rommert 498 Norbert 444 Pieter Okkema Witmarsum Pieter Okkema
58 Sybren fan Bokkum Jisse 433 Jelle van der Kooi Sint Nicolaasga Jelle van der Kooi
25 Sven B. Wimer 461 Minkema/Schreuder Frieschepalen Sybren Minkema
148 Tjibbe P.J. Bartele 472 Wijbenga/v/d Ark Oudwoude Udo de Haan
40 Zafirah van de Lits Hessel 480 Albert Minkema Houtigehage Albert Minkema
307 Egbertinas Suzan Bouman
Zaterdag 20 juli Aanvang 12.45
Rubriek 2 Kampioenschap Veulens (Merries/Hengsten) Keuringsrubriek
Aangeboden door: Ta it Bihâld
HV Kampioen: 31 Liekele D. fan Sumar Reserve kampioen:  4 Jorryt fan ’t Kroese beamke
MV Kampioen: 97 Lutske H Reserve kampioen:  45 Jehanne W.
zaterdag 20 juli aanvang 13.05
rubriek 3 Fries ras 1-span limietklasse Nationaal (Provincie Fryslan)
prijzen: 65-55-45-35-30 + volgprijzen 25
Aangeboden door: Provincie Fryslân, Leeuwarden
pl NR Paard Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
1 25 Nane 492 Wimer 461 Germ Aise Bouma Aldeboorn Sybren Minkema
3 184 GPD Teade Tsjitse 387 Friesianforexport Sibrandabuorren Augustinus Hoekstra
6 31 Marcus Mewes 438 Frits de Jong Tjerkgaast Setske de Jong
5 94 Thoran van de Noeste Hoeve Tsjalle 454 Pieter Okkema Witmarsum Pieter Okkema
14 Erik B. Tsjalke 397 Age en Janny Bijl Katlijk Gerrit Wagenaar
4 148 Het Swarte Paert Sierd P.J. Dries 421 Swarte Paert/Wijbenga/v/d Ark Oudwoude Udo de Haan
2 40 Melle van de Lits Wimer 461 Albert Minkema Houtigehage Albert Minkema
8 10 Mark fan Bokkum Tjalbert 460 Bauke de Boer Nes Bauke de Boer
7 307 Suzan bouman
Zaterdag 20 juli aanvang 13.20
Rubriek 4 Kampioenschap Enters en Twenters (keuringsrubriek)
Aangeboden door: Ta it Bihâld
Kampioen: 126 Dylana ùte Westereen Reserve Kampioen: 127 Diana Hinke fan de Mersken
zaterdag 20 juli aanvang 13.40
Rubriek 5 Bestgaand Rijpaard Merries
aangeboden door: Ta It Bihâld
zaterdag 20 juli aanvang 13.55
rubriek 6 Welkomswoord door de Voorzitter
zaterdag 20 juli aanvang 14.10
rubriek 7 Fries ras 1-span ereklasse Nationaal
prijzen 80-70-55-45-35 + volgprijzen 25
Aangeboden door: Apuls Cijfers & Advies, Burgum
pl NR Paard Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
6 Binke Dries 421 Familie van Veenen Oosterwolde Peter van Veenen
67 Jasper fan ‘e Stjelpdyk Norbert 444 Elberth-Wim Andela Welsrijp Feike Holtrop
111 Auckje fan ‘e Alde Ryd Tsjalke 397 Rob en Gea Lemstra Kootstertille Nanning Lemstra
38 Andries fan ‘e Huchten Arjen 417 Rindert Algra Drachtstercompagnie Gaatze Bosma
25 MGPNGP Mario fan Bokkum Jasper 366 Minkema/Schreuder Frieschepalen Sybren Minkema
58 Xander Haitse 425 Jelle van der Kooi Sint Nicolaasga Jelle van der Kooi
94 Geert van de Noeste Hoeve Maurits 437 Pieter Okkema Witmarsum Pieter Okkema
307 Egbertinas Suzan Bouman
zaterdag 20 juli aanvang 14.25
Rubriek 8 Kampioenschap drie jarige Merries (AKW Douma prijs) keuringsrubriek
Aangeboden door: Ta it Bihâld
Kampioen: 137 Barran fan it Waad
Reserve kampioen: 158 Anna Grietje K.
Zaterdag 20 juli Aanvang: 14.45
Rubriek 9 Fries ras 1-span Damesklasse Nationaal (Fr. Rabobanken)
Schoonste geheel
prijzen: 65-55-45-35-30 + volgprijzen 25
Aangeboden door: Friese Rabobanken
Schoonste geheel aangeboden door: Supermarkt Spar Bijlsma, Garyp
PL NR Paard Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
8 31 Marcus Mewes 438 Frits de Jong Tjerkgaast Setske de Jong
9 38 Jan fan ‘e Huchten Leffert 306 Rindert Algra Drachtstercompagnie Margrietha Algra
1 MGNGP Mario fan Bokkum Jasper 366 Minkema/Schreuder Frieschepalen Jolanda Schreuder
6 6 Jetske van Diphoorn Norbert 444 Maaike de Jong Oosterwolde Maaike de Jong
4 148 Rinse P.J. Thorben 466 Wijbenga/v/d Ark Oudwoude Berber van der Veer
67 Jasper fan ‘e Stjelpdyk Norbert 444 Feike Holtrop Baaium Hiltje Holtrop
2 25 Wylster 463 Rindert 406 Germ Aise Bouma Oldeboorn Nynke Bouma
94 Thoran van de Noeste Hoeve Tsjalle 454 Pieter Okkema Witmarsum Nadia den Hollander
3 58 Xander Haitse 425 Jelle van der Kooi Sint Nicolaasga Mechteld van der Kooi
7 307 Suzan Bouman
5 18
1 111
zaterdag 20 juli aanvang: 15.00
Rubriek 10 Bestgaand Rijpaard Hengsten en Ruinen
prijzen: 50-45-40-35-30-25
Aangeboden door: Ta it Bihâld Eerste prijs: Annemieke Wijbenga
zaterdag 20 juli aanvang: 15.15
Rubriek 11 Fries ras 1-span Ereklasse Regionaal
prijzen: 50-45-40-35-30-25
Aangeboden door: Supermarkt Jumbo Burgum, Burgum
PL NR Paard Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
1 119 Feitse G.L. Aan 416 Leslie Agricola Scharsterbrug Leslie Agricola
5 148 Rinse P.J. Thorben 466 Wijbenga/v/d Ark Oudwoude Udo de Haan
7 57 Stal Kuperus Neeltsje Maurus 441 Erik Kuperus Oudemirdum Erik Kuperus
8 198 Hiske v.d. Fabiennehoeve Fabe 348 Bijlsma/Reen Baaium Ester Reen
6 6 Jetske van Diphoorn Norbert 444 Maaike de Jong Oosterwolde Maaike de Jong
4 67 Egberth van de Zonschate Jasper 366 Feike Holtrop Baaium Hiltje Holtrop
57 Floris T.
3 498
2 94
9 38
zaterdag 20 juli aanvang: 15.30
Rubriek 12 Dressuur Clinic Lisanne Veenje Internationaal Grand Prix
Aangeboden door: Houthandel Barkmeijer,Kollum
zaterdag 20 juli aanvang 16.00
rubriek 13 Kampioenschap vier jaar en oudere Merries (keuringsrubriek)
Aangeboden door: Ta it Bihâld
Kampioen: 190 Ynskje van de Hofstad
Reserve kampioen: 198 Fardau fan de Fry-sted
zaterdag 20 juli aanvang: 16.20
rubriek 14 Fries ras Tandem (Kampioenschap)
prijzen: 225-190-160-125-90-55
Aangeboden door: Wijmenga Makelaars & Taxateurs, Burgum
Extra prijs voor de Kampioen aangeboden door: Supermarkt Spar Bijlsma, Garyp
PL NR Paard Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
1 148 Het Swarte Paert Sierd P.J. Dries 421 Swarte Paert/Wijbenga/v/d Ark Hemrik Udo de Haan
Rinse P.J. Thorben 466 Wijbenga/v/d Ark Oudwoude
4 31 Marcus Mewes 438 Frits de Jong Tjerkgaast Frits de Jong
Yde Norbert 444 Setske de Jong Tjerkgaast
5 67 Egbert van de Zonschate Jasper 366 Familie Holtrop Baaium Feike Holtrop
Hessel fan ‘e Stjelpdyk Andries 415 Elbert-Wim Andela Welsryp
6 Jetske van Diphoorn Norbert 444 Maaike de Jong Oosterwolde Peter van Veenen
Binke Dries 421 Familie van Veenen Oosterwolde
2 40 Melle van de Lits Wimer 461 Albert Minkema Houtigehage Albert Minkema
Zafirah van de Lits Hessel 480 Albert Minkema Houtigehage
3 184 Stal de Merskens Marten Dries 421 Familie Okkema Siegerswoude Augustinus Hoekstra
GPD Ward Thorben 466 Friesianforexport Sibrandaburen
zaterdag 20 juli aanvang: 16.35
rubriek 15 Algemeen Fokdag Kampioenschap (keuringsrubriek)
Aangeboden door: Gemeente Tytsjerksteradiel, Burgum
zaterdag 20 juli aanvang: 16.55
Kampioen: 137 Barran fan it Waad
Reserve kampioen: 126 Dylana ùte Westereen
rubriek 16 Fries ras 1-span Young Riders Regionaal (stijlprijs)
prijzen: 35-30-25-20-15
Aangeboden door: Raadsma Ijzerhandel BV, Dokkum
PL NR Paard Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
1 148 Het Swarte Paert Sierd P.J. Dries 421 Swarte Paert/Wijbenga/v/d Ark Hemrik Berber van der Veer
4 57 Stal Kuperus Neeltsje Maurus 441 Erik Kuperus Oudemirdum Erik Kuperus
8 Erik B. Tsjalke 397 Age en Janny Bijl Katlijk Bartie Wagenaar
2 94 Thoran van de Noeste Hoeve Tsjalle 454 Pieter Okkema Witmarsum Nadia den Hollander
5 198 Feye v.d. Fabiennehoeve Fabe 348 Bijlsma/Reen Baaium Ian van Praag
3 6 Maaike de Jong
zaterdag 20 juli aanvang 17.10
rubriek 17 Bestgaand Tuigpaard Hengsten en Ruinen
prijzen: 50-45-35-30-25
Aangeboden door: Ta it Bihâld
zaterdag 20 juli aanvang 17.25
rubriek 18 Fries ras 2-span Open Klasse Nationaal
prijzen: 80-75-65-55-45 + volgprijzen 30
Aangeboden door: Rabobank Drachten Noordoost Friesland, Drachten
NR Paard Vader Eigenaar Woonplaats rijder
1 40 Melle van de Lits Wimer 461 Albert Minkema Houtigehage Albert Minkema
Zafirah van de Lits Hessel 480 Albert Minkema Houtigehage
5 94 Thoran van de Noeste Hoeve Tsjalle 454 Pieter Okkema Witmarsum Pieter Okkema
Kije van de Noeste Hoeve Dries 421 Pieter Okkema Witmarsum
10 Mark fan Bokkum Tjalbert 460 Bauke de Boer Nes Bauke de Boer
Wessel fan Bokkum Tsjalle 454 Bauke de Boer Nes
1 Nane 492 Wimer 461 Germ Aise Bouma Aldeboorn Sybren Minkema
Sven B. Wimer 461 Minkema/Schreuder Frieschepalen
2 67 Jasper fan ‘e Stjelpdyk Norbert 444 Elberth-Wim Andela Welsrijp Feike Holtrop
Hessel fan ‘e Stjelpdyk Andries 415 Elberth-Wim Andela Welsrijp
6 31 Marcus Mewes 438 Frits de Jong Tjerkgaast Frits de Jong
Yde Norbert 444 Setske de Jong Tjerkgaast
4 184 GPD Urbanis K. Jasper 366 Friesiansforexport Sibrandabuorren Augustinus Hoekstra
GPD Ward Thorben 466 Friesiansforexport Sibrandabuorren
7 58 Tjitte Andries 415 Jelle van der Kooi Sint Nicolaasga Jelle van der Kooi
Sybren fan Bokkum Jisse 433 Jelle van der Kooi Sint Nicolaasga
3 148 Tjibbe P.J. Bartele 472 Wijbenga/v/d Ark Oudwoude Udo de Haan
Ysbrand P.J. Gerben 479 Wijbenga/v/d Ark Oudwoude
6 Jetske van Diphoorn Norbert 444 Maaike de Jong Oosterwolde Peter van Veenen
Binke Dries 421 Familie van Veenen Oosterwolde
zaterdag 20 juli aanvang 17.40
rubriek 19 Sluiting

 

 

Vrijdag 19 juli aanvang: 16.30
rubriek 1 Huldiging pony’s middag rubriek
Aangeboden door: Dierenpension Logé, Garyp
vrijdag 19 juli aanvang: 16.50
rubriek 2 Tuigpaarden 1-span Kleine Limiet regionaal
prijzen: 35-30-25-20 + volgprijzen 15
Aangeboden door: Mechanisatiebedrijf Meinderts, Wergea
Pl. Wagnr. Naam Vader Eigenaar Woonpl. Rijder
2 63 Kretina Fantijn J. v.d. Velde Siegerswoude Harm Jan Veenstra
6 7 Jennytou Delviro H. Minkema De Wilgen Henk Minkema
6 382 Kempenaar Eebert J. Witlox Wijnjewoude Gerard v.d.Meulen
4 192 Kibora V Manno Fam. Van Vemde Epe Lubbert van Oene
5 307
6 397 Fantasy Waldemar Stal Haak Ter Apel Nathalie Buwalda
1 9 Habibi Marvel H. en J. de Boer Mantinge Joyce de Boer
6 312 Bouman
6 102 Jessie
5 307 Bouman
vrijdag 19 juli aanvang: 17.05
rubriek 3 Hackney 1-span Kleine maat Limietklasse
prijzen: 55-50-40-35-30 + volgprijzen 20
Aangeboden door: Alrako Kunststof Kozijnen bv, Kootstertille
St Wag.nr Paard Vader Rijder/Eig
1 1 1 Ardingly’s Hot Chocolate Eclipse Hurricane Lambertus Huckriede
6 2 115 Indigo Gin’s Black And White Jerry Vierwind/H. v.d. Wiel
2 3 22 Noddyvyse I am Here Heartland Prophet Anneke Borkent
3 4 64 Chadly Heartland Bust Your Buttons Bart Van Veenen
5 5 58 Have Faith Heartland Moonshadow Jan Jordans
6 190 Highlighter Leyrun Headliner Kim Koolen
5 7 58 Eagle’s Daylight Heartland Skylark Jan Jordans
4 8 31 Black Jack Gallant Monarch Louise Pieters – Doorschodt
9 397 Bon Amie Benthof’s Amir Nathalie Buwalda
7 23
vrijdag 19 juli aanvang: 17.20
rubriek 4 Rijpony’s mooiste aankleding
Aangeboden door: Dierenpension Logé, Garyp
vrijdag 19 juli aanvang 17.40
rubriek 5 Pony’s aangespannen
Aangeboden door: Dierenpension Logé, Garyp
vrijdag 19 juli aanvang 18.00
rubriek 6 Tuigpaarden 1-span Grote Limiet regionaal
prijzen: 40-35-30-25
Aangeboden door: Mechanisatiebedrijf Broekens, Surhuisterveen
Pl. Wagnr. Naam Vader Eigenaar Woonpl. Rijder
3 427 Hunita Manno Mts. Naber Nieuw Weerdinge Grietje Naber
397 Vayacondios Larix Stal Haak Ter Apel Nathalie Buwalda
1 68 Hugo Patijn A.J. van Dijk Noordwolde Alberd van Dijk
2 63 Inanda Patijn W. Clevering Makkinga Harm Jan Veenstra
175 de Wit
370 Jan Boonstra
vrijdag 19 juli aanvang 18.15
Rubriek 7 Bestgaand Rijpony’s
Aangeboden door: Dierenpension Logé, Garyp
vrijdag 19 juli aanvang 18.35
rubriek 8 Hackney’s 1-span kleine maat Ereklasse
prijzen: 80-70-55-45-35 + volgprijzen 25
Aangeboden door: Rietdekkersbedrijf Jelle Batema, Sumar
St Wag.nr Paard Vader Rijder/Eig
1 23 Eagle’s Pocket Rocket X-Treme Davy Jordans
2 64 Heartland Real Deal Heartland Equality Bart Van Veenen/H. v.d. Wiel
3 58 Heartland Double The Trouble Heartland Code Of Honour Jan Jordans
4 1 Noddyvyse Casanova Sunbeam Something Special Lambertus Huckriede
5 375 Sunbeam Look At Me Sunbeam Star Step Annemiek Greidanus/ Stal Huckriede
6 22 Brookfield My Way Aghaderg Brookfield Anneke Borkent
7 115 Gin’s Black And White Convictions Boy Jerry Vierwind/Fam. Hurkmans
vrijdag 19 juli aanvang 18.50
rubriek 9 Tuigpaarden 1-span Ereklasse Regionaal
prijzen 50-45-40
Aangeboden door: Autoland van den Brug, Drachten
Pl. Wagnr. Naam Vader Eigenaar Woonpl. Rijder
3 382 Wapenaar Reflex M J. Witlox Wijnjewoude Gerard v.d. Meulen
1 277 Cetrienes Vulcano R. Beuving Hijken Rony Beuving
2 427 Irona Aron G. Naber-Dijks Nw. Weerdinge Grietje Naber
4 370 Jan Boonstra
6 73
7 312
5 307
vrijdag 19 juli aanvang 19.05
Rubriek 10 Show Z-Friezenteam Groningen-Tolbert
Aangeboden door: Horse 2 Fly, Jistrum
vrijdag 19 juli aanvang 19.25
rubriek 11 Tuigpaarden 1-span Damesklasse Regionaal (4 wielig rijtuig)
prijzen: 40-35-30-25 + volgprijzen 15
Aangeboden door: Rollema Vastgoed BV, Leeuwarden
Shoonste geheel aangeboden door: Supermarkt Spar Bijlsma, Garyp
Pl. Wagnr. Naam Vader Eigenaar Woonpl. Rijder
2 102 Jessie Cizandro N. Calis jr Oosterstreek Gerbrich Elgersma
4 427 Irona Aron G. Naber-Dijks Nw. Weerdinge Grietje Naber
397 Vayacondios Larix Stal Haak Ter Apel Nathalie Buwalda
3 277 Cetrienes Vulcano R. Beuving Hijken Els Nijenehuis
2 9 Habibi Marvel H. en J. de Boer Mantinge Joyce de Boer
277 Isabella Teusje C Waldemar R. Beuving Hijken Anna de Vos
6 68 Martine
5 307 Suzan Bouman
7 73 Annemieke Haas
vrijdag 19 juli aanvang 19.40
rubriek 12 Hackney’s 1-span Dames klasse kleine en grote maat
prijzen: 65-55-45-35-30 + volgprijzen 25
Aangeboden door: Cateringbedrijf Vijfschaft, Tynaarlo
Schoonste geheel aangeboden door: Supermarkt Spar Bijlsma, Garyp
St Wag.nr Paard Vader Rijder/Eig
1 397 Gallant Awesome Heartland Head of the Class Nathalie Buwalda
2 115 Gin’s Black And White Convictions Boy Amber Banis/ Fam. Hurkmans
3 58 Eagle’s Pocket Rocket X-Treme Debora Dat
4 31 Heartland He’s The Victory Heartland Victory Louise Pieters – Doorschodt
5 1 Brookfield Olympics Dreams Aghaderg Brookfield Anneke Borkent
6 375 Noddyvyse I am Here Heartland Prophet Annemiek Greidanus
vrijdag 19 juli aanvang 19.55
rubriek 13 Tuigpaarden Fokmerrie’s Regionaal
prijzen: 35-30-25-20 + volgprijzen 15
Aangeboden door: Installatie & Dakbedekkingsbedrijf Kobus bv, Garyp
Pl. Wagnr. Naam Vader Eigenaar Woonpl. Rijder
6 277 Inara Colonist R. Beuving Hijken Rony Beuving
1 340 Jessica Cizandro P.Reitsma Ureterp Piet Reitsma
3 7 Jennytou Delviro H. Minkema De Wilgen Henk Minkema
102 Jessie Cizandro N. Calis jr Oosterstreek Nico Calis jr.
4 192 Kibora V Manno Fam. Van Vemde Epe Lubbert van Oene
2 63 Kretina Fantijn J. v.d. Velde Siegerswoude Harm Jan Veenstra
5 397 Cendrini V Torino Stal Haak Ter Apel Nathalie Buwalda
5 427 Hunita Manno Mts. Naber Nieuw Weerdinge Grietje Naber
7 9 Isandra Joyce de Boer
vrijdag 19 juli aanvang 20.10
rubriek 14 Hackney’s Tandem kleine en grote maat
prijzen: 80-75-65-55-45 + volgprijzen 30
Aangeboden door: Aline Fashion, Burgum
St Wag.nr paarden Vaders Rijder/Eig
1 23 Heartland Double The Trouble Heartland Code Of Honour Davy Jordans
Baron’s Macho Mistral
2 58 Eagle’s Pocket Rocket X-Treme Jan Jordans
Eagle’s Daylight Heartland Skylark
3 1 Brookfield My Way Aghaderg Brookfield Lambertus Huckriede
Brookfield Olympics Dreams Aghaderg Brookfield
vrijdag 19 juli aanvang 20.25
rubriek 15 Fries ras tuigen onder het zadel
prijzen: 50-45-35-25-20 + volgprijzen 15
Aangeboden door: Ta it Bihâld
vrijdag 19 juli aanvang 20.40
rubriek 16 Tuigpaarden dubbelspan Spider Regionaal
prijzen: 45-40-35-30-20 + volgprijzen 15
Aangeboden door: Sonac Burgum BV, Burgum
Pl. Wagnr. Naam Vader Eigenaar Woonpl. Rijder
1 68 Hugo Patijn A.J. van Dijk Noordwolde Alberd van Dijk
Jacob Manno A.J. van Dijk Noordwolde
3 277 Inara Colonist R. Beuving Hijken Rony Beuving
Isabella Teusje C Waldemar R. Beuving Hijken
2 382 Wapenaar Reflex M J. Witlox Wijnjewoude Gerard v.d. Meulen
Kempenaar Eebert J. Witlox Wijnjewoude
4 307 Suzan  Bouman
5 202 Richard Hofman
vrijdag 19 juli aanvang 20.55
rubriek 17 Hackney’s Tweespannen kleine en grote maat
prijzen: 80-75-65-55-45 + volgprijzen 30
Aangeboden door: Autobedrijf Haaima, Burgum
St Wag.nr paarden Vaders Rijder/Eig
1 23 Eagle’s Pocket Rocket X-Treme Jan Jordans
Eagle’s Daylight Heartland Skylark
2 115 Gin’s Black And White Convictions Boy Jerry Vierwind /Fam Hurkmans/H. van der Wiel
Indigo Gin’s Black And White
3 1 Brookfield My Way Aghaderg Brookfield Lambertus Huckriede
Brookfield Olympics Dreams Aghaderg Brookfield
4 31 Heartland He’s The Victory Heartland Victory Rene Doorschodt
Lady Marije Iron Mike
5 23 Heartland Double The Trouble Heartland Code Of Honour Davy Jordans
Baron’s Macho Mistral
vrijdag 19 juli aanvang 21.10
rubriek 18 Sluiting

 

 

Plaats Groep 1 aanvang 14.00
1 Sinne Shetlander Jildou Donath (3jr)
2 Camilla Shetlander Esmee Bijlsma (4jr)
3 3 Hearke Shetlander Sjoukje en Sjoerd (17 en 10Jr)
4 Bertje Shetlander Nelianna Oosterman en Ylva Offringa (12 en 4 jr)
5 Dikkie Shetlander Vlinder (6jr)
2 6 Basje Biento Shetlander Tekla Boom (17 jr)
1 7 Kruimeltje Shetlander Kaj Noordbruis (10 jr)
Groep 2 aanvang 14.20
5 8 Frozen & Pipi Shetlander + veulen Marith Dijkstra (5jr) en Sanne
7 9 Lizzy Shetlander Lianne Venema (16 jr)
1 10 Klaske fan Sumarreheide Shetlander Margriet Kloosterman (12jr)
2 11 Eva m.v Weiwerd Shetlander Ilse Dol (7jr)
12 Bellisimo Shetlander R vd Richte (15jr)
4 13 Nyah Shetlander Joy Haveman( 12 Jr)
3 14 Stars Ringo Star NMP Lyann van der Veen en Tamara Koopmans (11 en 12 jr)
6 15 Sproet NMPRS Alyssa Jagersma (13 jr)
Groep 3 aanvang 14.40
16 Whiskey Shetlander Rense Dees (3 jr)
4 17 Jessie Shetlander Didi Meekma (7jr)
18 Saartje Shetlander
4 19 Surprise Shetlander Julia de Haan (8jr)
3 20 Harry Shetlander Talietha Drahn en Jelte de Boer (8 en 8 Jr)
2 21 Margriet Shetlander Femke Wijbenga (11jr)
1 22 Queeny Shetlander Almer de Boer (2 jr)
Groep 4 aanvang 15.00
5 23 Froukje Shetlander Ytje van der Veen (8 jr)
3 24 Elsa Shetlander Marrit Fokje de Boer (3 jr)
1 25 Camilla Shetlander Remco en Esmee Bijlsma (7 en 4jr)
2 26 Iris Shetlander Rimke Wijbenga (3jr)
 bv                       4 27 Anke’s Lightning vd Immetjeshoeve Nederlandse Appaloosa Myko Hoekstra (7 jr)
5 28 Janine Shetlander Femke Wijbenga (11jr)
5 29 Nora Sita Wijbenga (11 jr)
Groep 5 aanvang 15.20
4 30 Amigo Welsh Hailey Potijk (4jr)
5 31 Evita Welsh Jelyne Kamstra (3jr)
6 32 Old avenue’s Sabine Welsh Jurre Lykelema (3jr)
33 Menke’sMascherano Welsh Sabine van Duinen (15jr)
2 34 Galupy Welsh Carmen Flobbe(9jr)
3 35 Sandro Welsh Margriet Kloosterman (12)
1 36 Milazzo Welsh Bente Wijbenga (12jr)
Groep 6 aanvang 15.40
bv                         5 37 Blacky Welsh Anna Jetje Mossel (7jr)
3 38 Hello Boy Welsh Ilse van der Meer (4jr)
2 39 Stiena Welsh Gerbrich Hoekstra (6jr)
5 40 Honey Bee’s Josmijn Welsh Lisa Poelstra (11jr)
5 41 Senna Welsh Hannah de Klein (11jr)
5 42 Charlotte Onbekend Eline en Jurjen Hulder (11 en 6jr)
1 44 Casper Onbekend Wybren Jan Wijbenga (6jr)
4 43 Surprise Welsh x Dartmoor Roelien en Fenna Pool (8 en 11jr)
Groep 7 aanvang 16.00
45 Suzzie Killala Irisch Horse Gijs Jan Ruisendaal (8jr)
4 46 Palermo New Forest Sophie & Jasmin
47 Joris Onbekend Fenna Dees (16 jr)
5 48 Lotte Tinker Anieke Koop (10jr)
1 2 Bliksem Tinker Gerbrich &Sam
2 50 Alfred Onbekend Nina & Marleen
3 51 Xander Aurelia van der Veen (10jr)
16.30 kampioenskeuring
7 Kruimeltje Shetlander Kaj Noordbruis (10 jr)
10 Klaske fan Sumarreheide Shetlander Margriet Kloosterman (12jr)
22 Queeny Shetlander Almer de Boer (2 jr)
25 Camilla Shetlander Remco en Esmee Bijlsma (7 en 4jr)
36 Milazzo Welsh Bente Wijbenga (12jr)
44 Casper Onbekend Wybren Jan Wijbenga (6jr)
2 Bliksem Tinker Gerbrich & Sam
27 Anke’s Lightning vd  Immetjeshoeve Nederlandse Appaloosa Myko Hoekstra (7 jr) BESTE VOORBRENGER
Bestgaande Rijpony aanvang 18.15u
Pony Ruiter
52 Suzzie Killala Gijs Jan Ruisendaal 8jr
2 53 Xander Aurelia van der Veen 10jr
3 54 Noa Mieke Biesma 15jr
6 55 Galupy Carmen Flobbe 9jr
4 56 Eiberg’s Hester Annika Holman 14jr
1 57 Liberty’s Ulite Lisanne van der Ploeg 17jr
5 58 Nike Sjoerdtje Maaike Venema 16jr
59 Senna Hannah de Klein 11 jr
6 60 Charlotte Eline Hulder 11 jr
6 61 Honey Bee’s Josmijn Lisa Poelstra 11 jr
Rijpony’s Mooiste Aankleding aanvang 17. 20u
Pony Ruiter
62 Hearke Sjoerd Jan Koopmans 10jr
63 Whiskey Renske Dees 3 jr
64 Froukje Ytje van der Veen 8jr
65 Elsa Marrit Fokje de Boer 3jr
1 66 Amigo Haily Potijk 4jr
67 Olde Avenue’s Sabine Jurre Lykelema 3jr
68 Blacky Anna Jeltje Mossel 7jr
69 Hello Boy Ilse van der Meer 4 jr
70 Suzzie Killala Gijs Jan Ruisendaal 8jr
72 Senna Hannah de Klein 11jr
73 Surprise Julia de Haan 8jr
74 Anke’s Lightning vd Immetjeshoeve Myko Hoekstra 7 jr
75 Jessie Didi Meekma 7jr
8 Lotte Aniek Koop 10 jr
4 Surprise Roelien en Fenna Pool 11jr
71 Stinna Welsh Gerbrich en Wietske Hoekstra (4 en 6 jr)
Pony’s aangespannen aanvang 17.40u
78 Dikkie Vlinder Dijkstra 6jr