Startlijst ponykeuring 2017 aanvang 15.00 uur
Hoofdsponsor ponyrubrieken Dierenpension Logé
Sponsor ponykeuring Groene Vakwinkel Sikma te Gytsjerk
naam pony ras naam plus leeftijd voorbrenger
15.00 uur
Tobias van ’t Kibbelveen shetlander Edith Werkhoven (10)
Corina v.d. Halve Maan shetlander Haye Sietze van Houten (6)
Froukje shetlander Ytje (6) en Aurelia (8) van der VeenÂ
Brenda shetlander Brent (8) en Mare (7) van der MeulenÂ
Hearke shetlander Sjoukje (15) en Sjoerd (8) Koopmans
Kelly shetlander Sigrid Wip (14)
15.15 uur
Orian van Flieren shetlander Roel (6) en Alfina (4) Rozendal
Lizzy shetlander Femke (13) en Alisa (13)
Eefje v. Stal het Peertje shetlander Nyk de Jong (8)
Saartje (Wagenaar v.d. Varenkamp) shetlander Doutzen Sibma (4)
Wisky shetlander Fenna Dees (4)
Ria shetlander Jitske Bakker (15)
15.30 uur
Leonie shetlander Margriet (9) en Indy (7)
Eva shetlander Femke (9) en Sita (9) Wijbenga
Henkie shetlander Fenna v.d Heide (12)
Donka shetlander Mare v.d.Meulen (7)
Sikko shetlander Jitze Nicolai (4)
Chantal shetlander Esmee (2) en Remco Bijlsma (5)
Lightning vd Immetjeshoeve Appaloosa Myko Hoekstra (5)
15.45 uur
Audi van Hoeve Utrecht shetlander Louise Bouman (4)
Silke shetlander Gerbrich Hoekstra
Pascal shetlander Johannes (6)
Katy shetlander Anouk van Dam (12)
Camilla shetlander Ilse Dol (5)
Jitske shetlander Rimke Wijbenga (2)
Jip Incinatus v. Stal the Valley Palomino Hendrika Reen (14)
16.00 uur
Charlotte ? Eline Tjitske Hulder (9)
Ghost Buster ? Wytske Saapke de Boer (10)
Zevenster New Forest Isa Postma (12)
Twilight Da Casa Vlietlanden Fell Pony Manouck van der Meer (15)
Happy New Forest Annika Holman (13)
Renske ? Joanne de Vries (15)
Max Haflinger ?
Kimba Welsh / New forest Romke-Jan Kootstra (11)
16.15 uur
Henswoudes Steffie Welsh B Tineke Bouma (?)
Sprinter Welsh Danielle Dijkstra (12)
Shadow Welsh Inge Hoeksma (12)
Pepsi Welsh Fenna Mozes (3) en Rixt Pel (7)
Mirthe Welsh Indy Haveman (7)
Doortje Welsh Doutsen van der MolenÂ
Kampioenskeuring pony’s middag rubriek aanvang 16.40 uur
naam pony naam ruiter/amazone leeftijd
Bestgaande rijpony aanvang 17.30 uurÂ
sponsoren: Trainingsstal Gotien Sipsma / Stoeterij Het Swarte PaertÂ
Shadow Inge Hoeksma 12
Happy Annika Holman 13
Sprinter Danielle Dijkstra 12
Twilight Da Casa Vlietlanden Manouck van der Meer 15
Ghost Buster Wytske Saapke de Boer 10
Doortje Doutsen van der Molen 9
Kimba Romke-Jan Kootstra 11
Verkleed onder het zadel aanvang 18.05 uur
sponsoren: Carla Broersma en Decathlon
Pepsi Fenna Mozes 3
Sikko Jitze Nicolai 4
Donka Mare van der Meulen 7
Brenda Brent van der Meulen 8
Henkie Noor Schaap 6
Henswoudes Steffie Tineke Bouma 5
Sprinter Danielle Dijkstra 12
Pascal Johannes Venema 6
Silke Gerbrich Hoekstra ?
Audi van Hoeve Utrecht Louise Bouman 4
Wisky Fenna Dees 4
Lightning v.d. Immetjeshoeve Myko Hoekstra 5
Charlotte Eline Tjitske Hulder 9
Saartje Doutzen Sibma 4
Jitske Rimke Wijbenga 2
Camilla Ilse Dol 5
Chantal Remco Bijlsma 5
Aangespannen aanvang 18.40 uur
sponsor: Stoeterij Het Swarte PaertÂ
Lizzy Femke v.d. Ploeg en Alisa de Jong 13
Brenda Brent en Mare van der Meulen 8 en 7
Pascal Johannes Venema 6

    RuinMerrie

    [recaptcha]