Uitslagen 2016

GARIJP, 23 JULI 2016
           
KFPS-Nieuwelingencompetitie
Pl. Nr. Paard Vader Eigenaar Rijder
1 166 Stal Chardon’s Jorbert Maurits Stal Chardon, Jorwert Jelmer Chardon
2 148 Hercules P.J. Tjalf Wijbenga/v/d Ark, Oudwoude Udo de Haan
3 25 Haike 482 Arjen Bouma/Veenstra, Oldeboorn Syberen Minkema
4 94 Geert van de Noeste Hoeve Maurits Pieter Okkema, Witmarsum Pieter Okkema
5 98 Stal de Merskens Jelmer Tsjalle Stal de Mersken, Siegerswoude Age Okkema
6 6 Jetske van Diphoorn Norbert Maaike de Jong, Oosterwolde Maaike de Jong
7 307 Klaziene Hinke fan de Badwei Tsjalle Wiebe Ploegstra, Rottum Susan Bwouman
8 31 Marcus Mewes Frits de Jong, Tsjerkgaast Frits de Jong
9 40 Minze van de Lits Hinne Albert Minkema, Rottevalle Albert Minkema
Limietklasse, Provinsje Fryslân Prijs
Pl. Nr. Paard Vader Eigenaar Rijder
1 166 Eise 489 Maurits Stal Chardon, Jorwert Jelmer Chardon
2 98 Tsjalle 454 Mintse Familie Okkema, Siegerswoude Age Okkema
3 25 Imbert fan Wylgster Pragt Norbert Minkema/Schreuder, Frieschepalen Syberen Minkema
4 312 Minne van de Egberina Hoeve Beart Egberdina Hoeve, Nijeveen Gerbrich Elgersma
5 1 Douwe van R. Maurits Minkema/Schreuder, Frieschepalen Jolanda Schreuder
6 307 Egberdina’s Henk Reinder Jeen Mulder, Waskemeer Susan Bouwman
7 94 Noeste Hoeve Hylke Jisse Pieter Okkema, Witmarsum Pieter Okkema
8 91 Mewes 438 Teeuwis Hendrik Eppinga, Oudemirdum Hendrik Eppinga
9 58 Xander Haitse Jelle van der Kooi, Sint Nicolaasga Jelle van de Kooi
10 148 Feye van de Fabiënehoeve Fabe Bijlsma/Reen, Baaium Udo de Haan
11 90 Marije Marit H. Jasper Jelle van der Kooi, Sint Nicolaasga Mechteld Jonker
12 31 Jannes Norbert Setske de Jong, Tsjerkgaast Setske de Jong
7 Wietse Feitse Henk Minkema, De Wilgen Henk Minkema
6 Kai van de Brink Norbert Familie van Veenen, Oosterwolde Peter van Veenen
184 GPD Teade Tsjitse Friesiansforexport, Sibrandaburen Augustinus Hoekstra
14 Erik B. Tsjalke Age en Janny Bijl, Katlijk Age Bijl
Ereklasse, Nationaal
Pl. Nr. Paard Vader Eigenaar Rijder
1 1 Chris fan Wylgster Pragt Jisse Minkema/Schreuder, Frieschepalen Jolanda Schreuder
2 148 Christiaan P.J. Andries Wijbenga/v/d Ark, Oudwoude Udo de Haan
3 25 Wylster 463 Rindert Germ Aise Bouma, Oldeboorn Syberen Minkema
4 307 Egberdina’s Arwyn Doaitsen Theo Bruggelink/ Eg. Hoeve, Nijeveen Susan Bouwman
5 98 Thorben 466 Ielke Familie Okkema, Siegerswoude Age Okkema
6 91 Ytsjen Ulke Jelle Bouma, Nijland Hendrik Eppinga
7 94 Ulbe van de Noeste Hoeve Beart Pieter Okkema, Witmarsum Pieter Okkema
8 312 Floris T. Tsjalke Trijnie Duin, Wijnjewoude Gerbrich Elgersma
9 6 Binke Dries Familie van Veenen, Oosterwolde Peter van Veenen
10 14 Lieuwe B. Onne Age en Janny Bijl, Katlijk Age Bijl
Damesklasse
Pl. Nr. Paard Vader Eigenaar Rijder
1 1 Filou S.B. Tjalf Minkema/Schreuder, Frieschepalen Jolanda Schreuder
2 307 Egberdina’s Arwyn Doaitsen Theo Bruggelink/ Eg. Hoeve, Nijeveen Susan Bouwman
3 38 Jan fan ‘e Huchten Leffert Rindert Algra, Drachtstercompagnie Margrietha Algra
4 58 Vincent Jasper Jelle van der Kooi, Sint Nicolaasga Luciel Ellens
5 6 Binke Dries Familie van Veenen, Oosterwolde Maaike de Jong
6 312 Claes Doaitsen Henk de Man, Spijk Gerbrich Elgersma
7 94 Noeste Hoeve Hylke Jisse Pieter Okkema, Witmarsum Nadia den Hollander
8 151 Andries fan ‘e Huchten Arjen Rindert Algra, Drachtstercompagnie Hilda de Vries
9 90 Marije Marit H. Jasper Jelle van der Kooi, Sint Nicolaasga Mechteld Jonker
10 148 Feye van de Fabiënehoeve Fabe Bijlsma/ Reen, Baaium Ester Reen
11 31 Jannes Norbert Setske de Jong, Tsjerkgaast Setske de Jong
12 98 Stal de Merskens Jetse Tsjalle Stal de Mersken,  Siegerswoude Marieke Okkema

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ereklasse regionaal, om het Verenigingskampioenschap
Pl. Nr. Paard Vader Eigenaar Rijder
1 38 Jan fan ‘e Huchten Leffert Rindert Algra, Drachtstercompagnie Gaatze Bosma
2 2 Filou S.B. Tjalf Minkema/ Schreuder, Frieschepalen Syberen Minkema
3 149 Feitse G.L. Aan Schotanus/Agricola, Sloten Leslie Agricola
4 67 Egberth van de Zonschate Jasper Feike Holtrop, Baaium Hiltje Holtrop
5 312 Claes Doaitsen Henk de Man, Spijk Susan Bouwman
6 190 Lutger 436 Onne Stg. Expl. De Holm, Zevenhuizen Marcel Heuker
7 28 Andries fan ‘e Huchten Arjen Rindert Algra, Drachtstercompagnie Sale Visser
8 8 Manno B. Ulbert Age en Janny Bijl, Katlijk Gerrit Wagenaar
Tandem
Pl. Nr. Paard Vader Eigenaar Rijder
1 25 Chris fan Wylgster Pragt Jisse Minkema/Schreuder, Frieschepalen Syberen Minkema
Douwe van R. Maurits Minkema/Schreuder, Frieschepalen
2 148 Christiaan P.J. Andries Wijbenga/v/d Ark, Oudwoude Udo de Haan
Kai P.J. Reinder Wijbenga/v/d Ark, Oudwoude
3 67 Egberth van de Zonschate Jasper Feike Holtrop, Baaium Feike Holtrop
Hessel fan ‘e Stjelpdyk Andries Elbert-Wim Andela, Welsryp
4 31 Jannes Norbert Setske de Jong, Tsjerkgaast Frits de Jong
Marcus Mewes Frits de Jong, Tsjerkgaast
5 166 Stal Chardon’s Ferdinant Jisse Stal Chardon, Jorwert Jelmer Chardon
Eise 489 Maurits Stal Chardon, Jorwert
6 58 Vincent Jasper Jelle van de Kooi, Sint Nicolaasga Jelle van der Kooi
Marije Marit H. Jasper Jelle van de Kooi, Sint Nicolaasga
7 312 Egberdina’s Arwyn Doaitsen Theo Bruggelink/ Eg. Hoeve, Nijeveen Jan Bouman
Minne van de Egberdina Hoeve Beart Egberdina Hoeve, Nijeveen
8 98 Stal de Merskens Jelmer Tsjalle Stal de Merskens, Siegerswoude Age Okkema
Jehannes 484 Tsjalle Boot/Okkema, Hillegom
9 40 Wietse Feitse Henk Minkema, De Wilgen Albert Minkema
Minze van de Lits Hinne Albert Minkema, Rottevalle
10 184 GPD Teade Tsjitse Friesiansforexport, Sibrandaburen Augustinus Hoekstra
GPD Lieuwe Tsjalle Friesiansforexport, Sibrandaburen
11 6 Kai van de Brink Norbert Familie van Veenen, Oosterwolde Peter van Veenen
Binke Dries Familie van Veenen, Oosterwolde
KONAG/HORSESCAN Young Riders competitie
Pl. Nr. Paard Vader Eigenaar Rijder
1 94 Noeste Hoeve Walsdame Jasper Pieter Okkema, Witmarsum Nadia den Hollander
2 312 Egberdina’s Lodewyk Maurus Willem Vogelzang, Staphorst Hilda de Vries
3 6 Jetske van Diphoorn Norbert Maaike de Jong, Oosterwolde Maaike de Jong
4 111 Auckje fan ‘e Alde Ryd Tsjalke Familie Lemstra, Kootstertille Nanning Lemstra
5 97 Jilkjen Tsjalke Jelle Bouma, Nijland Jelle van der Weide
6 57 Frits Ulke Erik Kuperus,Oudemirdum Erik Kuperus
7 8 Erik B. Tsjalke Age en Janny Bijl, Katlijk Bartie Wagenaar
8 184 GPD Jacob Tsjalle Friesiansforexport, Sibrandaburen Richard Hofstra
Stijlprijs: Nr. 6
Tweespannen
Pl. Nr. Paard Vader Eigenaar Rijder
1 94 Noeste Hoeve Hylke Jisse Pieter Okkema, Witmarsum Pieter Okkema
Ulbe van de Noeste Hoeve Beart Pieter Okkema, Witmarsum
2 67 Andries H. Goffert Feike Holtrop, Baaium Feike Holtrop
Jasper fan ‘e Stjelpdyk Norbert Elbert-Wim Andela, Welsryp
3 148 Christiaan P.J. Andries Wijbenga v/d Ark, Oudwoude Udo de Haan
Kai P.J. Reinder Wijbenga v/d Ark, Oudwoude
4 307 Claes Doaitsen Henk de Man, Spijk Jan Bouman
Egberdina’s Arwyn Doaitsen Theo Bruggelink/ Eg. Hoeve, Nijeveen
5 14 Lieuwe B. Onne Age en Janny Bijl, Katlijk Age Bijl
Manno B. Ulbert Age en Janny Bijl, Katlijk
6 58 Xander Haitse Jelle van der Kooi, Sint Nicolaasga Jelle van der Kooi
Marije Marit H. Jasper Jelle van der Kooi, Sint Nicolaasga
7 31 Jannes Norbert Setske de Jong, Tjerkgaast Frits de Jong
Marcus Mewes Frits de Jong, Tjerkgaast
8 7 Minze van de Lits Hinne Albert Minkema, Rottevalle Henk Minkema
Wietse Feitse Henk Minkema, De Wilgen
9 6 Kai van de Brink Norbert Familie van Veenen, Oosterwolde Peter van Veenen
Minke van de Winette Hoeve Jasper Familie van Veenen, Oosterwolde
Schoonste geheel: Nr. 67
 Uitslagen Hackneys Concours Garyp, 22 juli 2016
Limiet kl. hackneys Wagnr. Naam Vader Eigenaar Rijder
Pl.
1 1 Noddyvyse Magic Moment Heartland Prophet L. Huckriede, Enschede Eig.
2 143 Eagle’s Performer Heartland Prophet R. Kuijpers, St. Hubert Eig.
3 22 Eagle’s Daylight Heartland Sky Lark Comb. Huckriede/van Daal Mw. A. Huckriede
4 12 Duval’s Prestige Sunbeam Simply A Star JC v.d. Endt W. Sweens
5 47 Noddyvyse star step Sunbeam Star Step K. Huckriede
6 19 Stefke-H Sunbeam Vindicator J. Havermans, Wagenberg G. Rozendaal
7 23 Henchman’s Monday Mistral J. Jordans J. Jordans
8 115 Indigo Gin’s Black And White H. v.d. Wiel, Hamond Achel J. Vierwind
9 397 Highlighter Leyrun Headliner Stal Haak Mw. N.F. Buwalda
10 31 Black Jack Gallant Monarch Mw. L. Pieters
11 26 King’s Starbright King George G. Borkent
12 187 Rigoletto Bjorclenn van de Mast M. Vos, Nunspeet Eig.
13 58 Baron’s Macho Mistral J. Jordans,  Landhorst D. Jordans
14 255 Awesome Choise Heartland Head of the Class W. Sijtsema
15 250 Heemhoeve’s TipTop Roscourt Top Secret Stal Heemhoeve, Ambt Del. Mw. M. van ’t Veld
Limiet gr. hackneys Wagnr. Naam Vader Eigenaar Rijder
Pl.
1 71 Serendipity’s Private Ryan Salland’s Railroadman J.T.M. Brinkhuis, Markelo Eig.
2 306 Stjerreljocht Surprise Plain’s Liberator G. Bosma
3 115 Baarzens Madam Soleil Shanie Strikeler P.I.J. Vughts, Vught J. Vierwind
4 1 Drewsherne Duncan Drewsherne Ethans Pride L. Huckriede
5 72 Anouk Broukeborough Flash Jack Th. Wiggerts Eig.
Erekl. kl. hackneys Wagnr. Naam Vader Eigenaar Rijder
Pl.
1 22 Sunbeam Look at Me Sunbeam Star Step Gebr. van Nispen, Haarlem L. Huckriede
2 63 Magic Hallmark Hurstwood Sunbeam Gebr. Van Nispen P.C. van Nispen
3 56 Magic Salina Bjorclenn Van de Mast Gebr. Van Nispen D. van Nispen
4 12 Leyrun Headliner Rocky W. Sweens, Riel Eig.
5 115 Heartland Real Deal Heartland Equality P.J. Vughts, Vught J. Vierwind
6 23 Chestnut’s Phantasy Star Dancer J. Jordans, Landhorst Eig.
7 2 Amerdijke’s Ramiro Sunbeam Vulcan P. van Hoof
8 255 Heartland Code Breaker Heartland Code of Honeur Comb. Sijtsema W. Sijtsema
9 26 Madonna Henchman’s Little Perrybridge G. Borkent, Hengelo Eig.
10 58 Freddy Noble Boy J. Jordans, Landhorst R. Jordans
Erekl. gr. hackneys Wagnr. Naam Vader Eigenaar Rijder
Pl.
1 84 Shanie Strikeler Breda Outlaw J.M. v.d. Westen, Den Hout Eig.
2 118 Plain’s Inkspot Plain’s Question Mark Mw. A. v.d. Laar, Vaassen Eig.
3 63 Magic Eclips Flasch Dance Southside’s Equalizer Gebr. Van Nispen P.C. van Nispen
4 1 Renvyle The Real Deal Lamberhust Artillery L. Huckriede
Damesklasse Wagnr. Naam Vader Eigenaar Rijder
Pl.
1 12 Leyrun Headliner Rocky W. Sweens, Riel Mw. I. Sweens
2 1 Brookfield My Way Aghaderg Brookfield Mw. A. Huckriede
3 118 Plain’s Inkspot Plain’s Question Mark Mw. A. v.d. Laar, Vaassen Eig.
4 56 Magic Eclips Flasch Dance Southside’s Equalizer Gebr. Van Nispen Mw. D. van Nispen
5 115 Heartland Real Deal Heartland Equility P.J. Vughts, Vught Mw. A. Banis
6 31 Black Jack Gallant Monarch Mw. L. Pieters
7 44 Amerdijke’s Sky High Heartland Politician Mw. J. van Hoof
8 58 Freddy Noble Boy J. Jordans, Landhorst Mw. D. Dat
Schoonste geheel Ilse Sweens
Tweespannen Wagnr. Naam Vader Eigenaar Rijder
Pl.
1 1 Sunbeam Look At Me Sunbeam Star Step R. Kuijpers, St. Hubert L. Huckriede
Noddyvyse Special Edition Sunbeam Something Special
2 12 Leyrun Headliner Rocky W. Sweens, Riel Eig.
Leyrun Tourmaline Barons Tycho
3 23 Baron’s Macho Mistral J. Jordans,  Landhorst R. Jordans
Royal Fasika Mistral J. Jordans
4 115 Indigo Gin’s Back and White H. v.d. Wiel B. van Veenen
Lowland’s Revalation J. Kennis
5 2 Amerdijke’s Ramiro Sunbeam Vulcan P. van Hoof
Amerdijke’s Sky High Heartland Politician
6 58 Freddy Noble Boy J. Jordans, Landhorst D. Jordans
Knowledge Miss Carolien NN
Young Riders Wagnr. Naam Vader Eigenaar Rijder
Pl.
1 22 Brookfield My Way Aghaderg Brookfield L. Huckriede, Enschede Kevin Huckriede
2 143 Eagle’s Performer Heartland Prophet R. Kuijpers, St. Hubert Eig.
3 58 Baron’s Macho Mistral J. Jordans,  Landhorst Davy Jordans
4 12 Leyrun Tourmaline Barons Tycho Danny Snijders
5 59 Mister Jingles Mistral J. Jordans Deborah Dat
6 23 Royal Fasika Mistral J. Jordans Roy Jordans
7 187 Rigoletto Bjorclenn van de Mast M. Vos, Nunspeet Jarin Vos
8 115 Chadly v. Veenen/Vierwind Amber Banis
9 255 Awesome Choise Heartland Head of the Class Jorn Kuipers
10 250 Heemhoeve’s Melody Roscourt Top Secret Stal Heemhoeve, Ambt Del. Marloes van ’t Veld
Stijlprijs Kevin Huckriede