Uitslagen 2018

Zaterdag 21 juli 2018
Rubriek 1 12.30 uur Fries ras 1-span Competitie Nationaal KFPS
Aangeboden door: KFPS, Drachten
Plaats NR Paard Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
2 148 Rinse P.J. Thorben 466 Wijbenga/v/d Ark Oudwoude Udo de Haan
3 111 Sietse fan ‘e Alde Ryd Maurus 441 Rob en Gea Lemstra Kootstertille Nanning Lemstra
4 98 Siert 499 Dries 421 Familie Smit/Okkema Siegerswoude Age Okkema
9 31 Riemer fan Hylpen Andries 415 Roelie de Vries-Bakker Hindeloopen Frits de Jong
7 307 Egberdina’s Tjeerd Tsjalle 454 Fia v/d Stoep/Egberdinahoeve Nijeveen Susan Bouwman
5 91 Markus 491 Maurits 437 Hendrik Eppinga Oudemirdum Hendrik Eppinga
6 184 GPD Tinus Tsjalke 397 Friesiansforexport Sibrandaburen Augustinus Hoekstra
1 25 Nane 492 Wimer 461 Germ Aise Bouma Oldeboorn Sybren Minkema
8 94 Thoran van de Noeste Hoeve Tsjalle 454 Pieter Okkema Witmarsum Pieter Okkema
Rubriek 2 12.45 uur Kampioenschap Veulens (Merries/Hengsten) Keuringsrubriek
Rubriek 3 13.05 uur Welkomswoord door de Voorzitter
Rubriek 4 13.15 uur Kampioenschap Enters en Twenters Keuringsrubriek
Rubriek 5 13.35 uur Fries ras 1-span Limietklasse Nationaal Provincie Fryslân Prijs
Aangeboden door: Provincie Fryslân, Leeuwarden
Plaats NR Paard Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
2 1 Mario fan Bokkum Jasper 366 Minkema/Schreuder Frieschepalen Jolanda Schreuder
11 130 Jort ‘fan Sin & Wille’ Tsjalle 454 Familie van der Weg Kollumerzwaag Bram van der Weg
? 94 Geert van de Noeste Hoeve Maurits 437 Pieter Okkema Witmarsum Pieter Okkema
9 307 Marieke van de Egberdina Hoeve Norbert 444 Egberdina Hoeve Nijeveen Susan Bouwman
7 6 Jetske van Diphoorn Norbert 444 Maaike de Jong Oosterwolde Maaike de Jong
/ 304 Jilkjen Tsjalke 397 Jelle Bouma Nijland Jelle van der Weide
6 67 Jasper fan ‘e Stjelpdyk Norbert 444 Elberth-Wim Andela Welsrijp Feike Holtrop
1 184 GPD Teade Tsjitse 387 Friesiansforexport Sibrandaburen Augustinus Hoekstra
/ 111 Auckje fan ‘e Alde Ryd Tsjalke 397 Rob en Gea Lemstra Kootstertille Nanning Lemstra
5 58 Xander Haitse 425 Jelle van der Kooi Sint Nicolaasga Jelle van der Kooi
4 40 Melle van de Lits Wimer 461 Albert Minkema Houtigehage Albert Minkema
/ 98 Jehannes 484 Tsjalle 454 Familie Boot/Okkema Siegerswoude Age Okkema
8 31 Marcus Mewes 438 Frits de Jong Tjerkgaast Frits de Jong
10 37 Jort Gjalt 426 Familie ter Schure Ouwsterhaule Hendrikus ter Schure
/ 148 Het Swarte Paert Sierd P.J. Dries 421 Swarte Paert/Wijbenga/v/d Ark Hemrik Udo de Haan
Rubriek 6 13.50 uur Bestgaand Rijpaard Merries, Ta It Bihâld
Rubriek 7 14.05 uur Fries ras 1-span Ereklasse Nationaal
Aangeboden door: Apuls Cijfers & Advies, Burgum
Plaats NR Paard Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
6 6 Binke Dries 421 Familie van Veenen Oosterwolde Peter van Veenen
4 94 Ulbe van de Noeste Hoeve Beart 411 Pieter Okkema Witmarsum Pieter Okkema
3 38 Andries fan ‘e Huchten Arjen 417 Rindert Algra Drachtstercompagnie Gaatze Bosma
2 25 Filou S.B. Tjalf 443 Minkema/Schreuder Frieschepalen Sybren Minkema
1 1 Chris fan Wylgster Pragt Jisse 433 Minkema/Schreuder Frieschepalen Jolanda Schreuder
5 511 Lenstra
Rubriek 8 14.20 uur Kampioenschap drie jarige Merries (AKW Douma prijs) Keuringsrubriek
Rubriek 9 14.40 uur Fries ras 1-span Damesklasse Nationaal
Aangeboden door: Friese Rabobanken, Drachten
Schoonste geheel aangeboden door: Spar Bijlsma, Garyp
Plaats NR Paard Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
3 58 Xander Haitse 425 Jelle van der Kooi Sint Nicolaasga Mechteld van der Kooi
6 37 Gosse Stendert 447 Familie ter Schure Ouwsterhaule Annemarie ter Schure
10 31 Marcus Mewes 438 Frits de Jong Tjerkgaast Setske de Jong
1 25 Wylster 463 Rindert 406 Germ Aise Bouma Oldeboorn Nynke Bouma
4 67 Hiske van de Fabiennehoeve Fabe 348 Bijlsma/Reen Baaium Ester Reen
8 6 Kai v/d Brink Dries 421 Familie van Veenen Oosterwolde Maaike de Jong
/ 38 Jan fan ‘e Huchten Leffert 306 Rindert Algra Drachtstercompagnie Margrietha Algra
9 130 Jort ‘fan Sin & Wille’ Tsjalle 454 Familie van der Weg Kollumerzwaag Jannie van der Weg
5 148 Christiaan P.J. Andries 415 Wijbenga/v/d Ark Oudwoude Berber van der Veer
2 1 Filou S.B. Jisse 433 Minkema/Schreuder Frieschepalen Jolanda Schreuder
7 184 GPD Tinus Tsjalke 397 Friesiansforexport Sibrandaburen Janneke Hoekstra Schoonste geheel
Rubriek 10 14.55 uur Bestgaand Rijpaard Hengsten en Ruinen, Ta It Bihâld
Rubriek 11 15.10 uur Fries ras 1-span Ereklasse Regionaal KAMPIOENSCHAP
Aangeboden door: De Haas, Houtbouw, Buitenpost
Plaats NR Paard Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
2 498 Topgazon Sam E. Ulbert 390 Weuring/Emmens Nooitgedacht Margé Emmens
1 56 Floris T. Tsjalke 397 Trijnie Duin Wijnjewoude Trijnie Duin
/ 67 Egberth van de Zonschate Jasper 366 Feike Holtrop Baaium Hiltje Holtrop
198 Feye van de Fabiennehoeve Fabe 348 Bijlsma/Reen Baaium Ester Reen
4 148 Christiaan P.J. Andries 415 Wijbenga/v/d Ark Oudwoude Udo de Haan
3 38 Jan fan ‘e Huchten Leffert 306 Rindert Algra Drachtstercompagnie Gaatze Bosma
5 119 Feitse G.L. Aan 416 Leslie Agricola Scharsterbrug Leslie Agricola
6 307 Egberdina’s Lodewijk Maurus 441 Willem Vogelzang Staphorst Susan Bouwman
Rubriek 12 15.25 uur Romeinse Strijdwagen Show
Aangeboden door: Vermillion Energie, Harlingen
Rubriek 13 15.55 uur Kampioenschap vier jaar en oudere Merries, Keuringsrubriek
Rubriek 14 16.15 uur Fries ras 2-span Open Klasse Nationaal KAMPIOENSCHAP
Aangeboden door: Wijmenga Makelaars  en Taxateurs, Burgum
Plaats NR Paard Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
5 184 GPD Timo B. Jasper 366 Friesiansforexport Sibrandaburen Augustinus Hoekstra
GPD Urbanis K. Andries 415 Friesiansforexport Sibrandaburen
3 148 Christiaan P.J. Andries 415 Wijbenga/v/d Ark Oudwoude Udo de Haan
Rinse P.J. Thorben 466 Wijbenga/v/d Ark Oudwoude
4 37 Jort Gjalt 426 Familie ter Schure Ouwsterhaule Hendrikus ter Schure
Gosse Stendert 447 Familie ter Schure Ouwsterhaule
6 31 Marcus Mewes 438 Frits de Jong Tjerkgaast Frits de Jong
Riemer fan Hylpen Andries 415 Roelie de Vries-Bakker Hindeloopen
7 6 Jetske van Diphoorn Norbert 444 Maaike de Jong Oosterwolde Peter van Veenen
Kai van de Brink Norbert 444 Familie van Veenen Oosterwolde
2 67 Hessel fan ‘e Stjelpdyk Andries 415 Elberth-Wim Andela Welsrijp Feike Holtrop
Jasper fan ‘e Stjelpdyk Norbert 444 Elberth-Wim Andela Welsrijp
1 1 Chris fan Wylgster Pragt Jisse 433 Minkema/Schreuder Frieschepalen Sybren Minkema
Sven B. Wimer 461 Minkema/Schreuder Frieschepalen
Rubriek 15 16.30 uur Huldiging Kampioenen Volkslied
Rubriek 16 16.45 uur Algemeen fokdag Kampioenschap, Keuringsrubriek
Rubriek 17 17.05 uur Bestgaand Tuigpaard Merries, Ta It Bihâld
Rubriek 18 17.20 uur Fries ras 1-span Young Riders Regionaal
Aangeboden door: Raadsma IJzerhandel BV, Dokkum
Plaats NR Paard Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
5 8 Erik B. Tsjalke 397 Age en Janny Bijl Katlijk Bartie Wagenaar
3 57 Stal Kuperus Neeltsje Maurus 441 Erik Kuperus Oudemirdum Erik Kuperus
4 6 Jilkjen Tsjalke 397 Jelle Bouma Nijland Jelle van der Weide
1 148 Het Swarte Paert Sierd P.J. Dries 421 Swarte Paert/Wijbenga/v/d Ark Oudwoude Berber van der Veer
2 111 Sietse fan ‘e Alde Ryd Maurus 441 Rob en Gea Lemstra Kootstertille Nanning Lemstra Stijlprijs
6 68 Johan Maurits  437 Familie Reijenga Joure Wilma Reijenga
Rubriek 19 17.35 uur Bestgaand Tuigpaard Hengsten en Ruinen, Ta It Bihâld
Rubriek 20 17.50 uur Fries ras Tandem
Aangeboden door: Alrako BV Kunststof kozijnen, Kootstertille
Plaats NR Paard Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
5 31 Marcus Mewes 438 Frits de Jong Tjerkgaast Frits de Jong
Riemer fan Hylpen Andries 415 Roelie de Vries-Bakke Hindeloopen
2 67 Egberth van de Zonschate Jasper 366 Feike Holtrop Baaium Feike Holtrop
Hessel fan ‘e Stjelpdyk Andries 415 Elberth-Wim Andela Welsrijp
1 25 Mario fan Bokkum Jasper 366 Minkema/Schreuder Frieschepalen Sybren Minkema
Sven B. Wimer 461 Minkema/Schreuder Frieschepalen
3 148 Het Swarte Paert Romke SvH Alke 468 Familie van Heusden Alteveer Udo de Haan
Het Swarte Paert Sierd P.J. Dries 421 Swarte Paert/Wijbenga/v/d Ark Hemrik
4 184 GPD Urbanis K. Andries 415 Friesiansforexport Sibrandaburen Augustinus Hoekstra
GPD Teade Tsjitse 387 Friesiansforexport Sibrandaburen
Rubriek 21 18.05 uur Sluiting

 

Vrijdag 20 juli 2018
Rubriek 1 16.40 uur Huldiging pony’s middag rubriek
Sponsor: Dierenpenion Logé, Garyp
Rubriek 2 17.00 uur Tuigpaarden 1-span Ereklasse Regionaal
Aangeboden door: Sonac bv, Burgum
Plaats Wagnr. Naam Vader Rijder Eigenaar Woonplaats
2 245 Ditisem Roy M Albert Lueks J. Muggen Norg
4 277 Cetrienes Vulcano Rony Beuving R. Beuving Hijken
5 170 Wonder van de Ursahof Patijn Margreet Bosma K. Bosma Ruinen
/ 156 Zilver D Ganges John Donck J. Donck Doornspijk
/ 336 Zitella 2 Manno JerryHamming A. Meems Assen
/ 214 Evert Sterreljocht Suprise Fokkelien Oldenburger F. Oldenburger Grootegast
3 220 Emerson Manno Niek Alting Mts. Alting Jipsingboertange
/ 307 Egberdina’s Armanie Roy M Susan Bouwman Vogelzang/ J. Bouwman Nijeveen
1 231 Fantijn Patijn Linda Boelens L. Tel Een
Rubriek 3 17.15 uur Hackney’s 1-span lage limietklasse regionaal
Aangeboden door: Mechanisatiebedrijf Broekens, Surhuisterveen
Plaats Wagnr. Paard Vader Rijder/eigenaar Woonplaats
3 216 Maroanka’s Bellissimo Heartland Moonshadow Karst van der Vaart Doezum
1 217 Highway’s Dream Boy Star Dancer Inge Jansen/W. Schutte Lemele
/ 22 Brookfield Olympic Dreams Aghaderg Brookfield Anneke Huckriede Enschede
/ 88 Eclipse Undercover Heartland Extravagance Agnes Arends/J. Mom Arnhem
/ 127 Noddyvyse Hot Rod Heartland Prophet Henrie Hutten Marienheem
6 145 Ricky in the Rain Ponderosa’s Obsession Alice Wouters Hierden
2 227 Eclipse Candyman Benthof’s Amir Dion Ten Berge Westerbork
4 187 Henchman’s Monday Mistral Jarin Vos Nunspeet
5 31 Silverboy Louise Poorschot
Rubriek 4 17.30 uur Bestgaande rijpony’s
Aangeboden door: Stoeterij Het Swarte Paert
Voermeesters
Plaats Nummer Naam pony Ras Horka
42 Charlotte Jilles Los Horses2Fly
43 Ghost Wytske de Boer
3 45 Ivoco Doutsen van der Molen
46 Tobias van t Kibbelveen Edith Werkhoven
2 47 Bjorka Lotte Weersma
1 48 Dazzling Daisy Laura Visser
49 Suzzie Killala Gijs Jan Ruisendaal
/ 50 Flore Tirza Schaap
51 Elze Hannah de Klein
52 Sammy Nynke Vriesinga
53 Lady van de Rozenhoeve Vera Lamijer
Rubriek 5 17.50 uur Hackney’s 1-span kleine maat Hoge Limiet Regionaal
Aangeboden door: Autoland van den Brug BV, Drachten
Plaats Wagnr. Paard Vader Rijder/eigenaar Woonplaats
2 217 Special Major Star Dancer Inge Jansen Lemele
4 31 Black Jack Gallant Monarch Louise Pieters Hoogeveen
/ 22 Renvyle Bobbys Boy Baldwins the Bobby Pony Anneke Huckriede Enschede
3 251 Ringo Star Noble Rebel Cynthia Ardesch Lemele
/ 120 Never Thought’s Rockefeller Jim Chantel Freriks Arnhem
1 1 Noddyvyse Magic Moment Heartland Prophet Lambertus Huckriede Enschede
/ 88 Best Of Both Worlds Jim Bart Freriks Arnhem
Rubriek 6 18.05 uur Rijpony’s mooiste aankleding
Aangeboden door: De Pannekoektrein, Marrum
Horka
Plaats Nummer Naam pony Ras Agnes Ruitershop, Stiens
54 Sikko Jitze Nicolai Karla Broersma
57 Hearke Sjoerd Koopmans
58 Elze Marrit de Boer
1 59 Whisky Fenna Dees Orgineelste
60 Anke’s Lightning v.d. Immetjeshoeve Myko Hoekstra
61 Charlotte Eline Tjitske Hulder
62 Flore Noor Schaap
63 Leybuchts Stina Gerbrich Hoekstra
64 Suzzie Killala Gijs Jan Ruisendaal
65 Rambo Femke en Sita Wybenga
66 Henswoudes Steffie Tineke Bouma
Rubriek 7 18.25 uur Tuigpaarden 1-span Grote limiet regionaal
Aangeboden door: Vijfschaft Catering, Tynaarloo
Plaats Wagnr. Naam Vader Eigenaar Rijder Woonpl.
5 427 Irona Aron G. Naber-Dijks Grietje Naber Nw. Weerdinge
/ 394 Darno Saffraan F. Helmus Freerk Helmus Olderkerk
6 277 Contant Vulcano R. Beuving Anna de vos Hijken
4 175 G-star Be my King A. & G. Greidanus Gerben Greidanus Zevenhuizen
3 63 Inanda Patijn W. Clevering Harm Jan Veenstra Makkinga
1 220 Gentleman Saffraan Mts. Alting Niek Alting Jipsingboertange
7 382 Gentenaar Bakboord HBC J. Witlox Gerard v.d. Meulen Wijnjewoude
/ 83 Fuwandra Atleet Cazemier/Huibers Klaas Buist Bunne/Westervelde
2 231 Celony Vulcano L. Tel Linda Boelens Een
Rubriek 8 18.40 uur Pony’s aangespannen
Aangeboden door: Stoeterij Het Swarte Paert, Hemrik
Plaats Nummer Naam pony Ras
67 Brenda Brent en Mare van der Meulen
69 Lady van de Rozenhoeve Jordy Rozeveld
Annika en Nienke
Rubriek 9 19.00 uur Hackney’s 1-span Ereklasse kleine maat
Aangeboden door: Veehandel V.d. Bij, Opeinde
Plaats wagnr. Paard Vader Rijder/eigenaar Woonplaats
/ 159 Rigoletto Bjorclenn v.d. Mast Dorian Donck Doornspijk
1 1 Conviction’s Black Nobility Noble Rebel Lambertus Huckriede Enschede
3 145 Ponderosa’s Obsession Rocky Wouter Wouters Hierden
2 251 Magic Little King Stardust Boy Van ’t Stedeke Tom Woolderink Lemele
/ 22 Sunbeam Look At Me Sunbeam Star Step Anneke Huckriede Enschede
/ 88 Leyrun Just Jim Benthof’s Amir Teun Freriks Arnhem
Rubriek 10 19.15 uur Tuigpaarden 1-span Competitie Regionaal
Aangeboden door: Grondverzetbedrijf Gebr. Algra, Dr. Compagnie
Plaats Wagnr. Naam Vader Eigenaar Rijder Woonpl.
6 102 Jarana Atleet N.Calis Nico Calis jr.
/ 256 Jidona Cizandro J. Rozeveld Jan Rozeveld Zevenhuizen
1 307 Jongleur GSM Atleet J.T. Seinen Susan Bouwman de Punthorst
2 427 Hunita Manno Mts. Naber Grietje Naber Nieuw Weerdinge
/ 184 Hera Flash Flash Jack J.de Jong/R.Hofstra Richard Hofstra Wijnjewoude
8 304 Hillerose Manno W. Schadewijk Albert ten Berge Ravenstein
4 63 Joy Eebert J.L. Smink Harm Jan Veenstra Steenbergen
3 7 Jennytou Delviro H. Minkema Henk Minkema De Wilgen
7 277 Inara Colonist R. Beuving Rony Beuving Hijken
/ 336 Irsjana Baanbreker J. Hamming Jerry Hamming Assen
5 9 Jigemma RSH Saffraan Comb. De Boer Joyce de Boer Mantinge
Rubriek 11 19.30 uur Hackney’s 1-span Openklasse grote maat
Aangeboden door: Rollema Vastgoed BV Sneek
Plaats Wagen Paard Vader Rijder/eigenaar Woonplaats
3 125 Tivoli Amarillus Plain’s Liberator Gerard Zwartjens Raalte
2 71 Serendipity’s Private Ryan Sallandt’s Railroadman Jan Brinkhuis Markelo
1 1 Renvyle Captain Kelly Renvyle The Real Deal Lambertus Huckriede Enschede
KAMPIOENSCHAP
Rubriek 12 19.45 uur Tuigpaarden 1-span Damesklasse regionaal (2 wielig rijtuig)
Aangeboden door: Jumbo, Burgum
Plaats Wagnr. Naam Vader Eigenaar Rijder Woonplaats
/ 214 Evert Sterreljocht Suprise F. Oldenburger Fokkelien Oldenburger Grootegast
4 56 Cetrienes Vulcano R. Beuving Els Nijenhuis Hijken
2 278 El Nino B Atleet L. Boelens Linda Boelens Een
1 220 Emerson Manno Mts. Alting Manon Veerman Jipsingboertange
6 170 Wonder van de Ursahof Patijn K. Bosma Margreet Bosma Ruinen
7 256 Saturday Onb. J. Rozeveld Tineke Rozeveld Zevenhuizen
3 215 Ditisem Roy M J. Muggen Fera Lueks Muggen Norg
5 307 Egberdina’s Armanie Roy M Vogelzang/ J. Bouwman Susan Bouwman Nijeveen
Rubriek 13 20.00 uur Hackney 1-span Damesklasse Regionaal KAMPIOENSCHAP NOORD
Aangeboden door: Party Centrum De Pleats, Burgum
Plaats Wag.nr Paard Vader Rijder/eigenaar Woonplaats
4 251 Magic Little King Stardust Boy Van ’t Stedeke Cynthia Ardesch Lemele
/ 159 Rigoletto Bjorclenn v.d. Mast Ada Donck Doornspijk
3 31 Black Jack Gallant Monarch Louise Pieters Hoogeveen
/ 88 Leyrun Just Jim Benthof’s Amir Agnes Arends Huissen
2 217 Highway’s Dream Boy Star Dancer Inge Jansen/W. Schutte Lemele
1 1 Renvyle Bobbys Boy Baldwins the Bobby Pony Anneke Huckriede Enschede
/ 120 Never Thought’s Rockefeller Jim Chantel Freriks Arnhem
5 187 Henchman’s Monday Mistral Marlouke Vos Nunspeet
Rubriek 14 20.15 uur Huldiging Kampioenen Volkslied
Rubriek 15 20.30 uur Tuigpaarden onder het zadel
Aangeboden door: Reinders & Partners Gerechtsdeurwaarders,
Surhuisterveen
Plaats Wagnr. Naam Vader Eigenaar Woonpl. Rijder
2 277 Inara Colonist R. Beuving Hijken Els Nijenhuis
4 56 Contant Vulcano R. Beuving Hijken Anna de Vos
1 220 ? Saffraan Mts. Alting Jipsingboertange Niek Alting
/ 296 Grace Crescendo P. Kuipers Parrega Catharina Kuipers
/ 336 Zitella 2 Manno A. Meems Assen Jerry Hamming
/ 83 Gorita Atleet K.Buist Nuis Sanne Welling
3 104 Buurman Baasje Bea van Dijk
Rubriek 16 20.45 uur Fries Ras Tuigen onder het zadel Ta It Bihald
Rubriek 17 21.00 uur Tuigpaarden Jeugdrubriek
Aangeboden door: Recrea Support, Garyp
Plaats Wagnr. Naam Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
1 307 Egberdina’s Unitas Jongleur Egberdina Hoeve Nijeveen JR Bouman
2 245 Ditisem Roy M J. Muggen Norg Lieke Lueks
/ 394 Darno Saffraan F. Helmus Olderkerk Janienke Hoek
5 256 Saturday Onb. J. Rozeveld Zevenhuizen Marije Rozeveld
3 277 Cetrienes Teusje R. Beuving Hijken Gylian nijenhuis
4 382 Wapenaar Reflex M J. Witlox Wijnjewoude Gerard v.d. Meulen
Rubriek 18 21.15 uur Hackney’s 2-span Regionaal kleine en grote maat
Aangeboden door: Univé, Burgum
Plaats Wag.nr Paard 1 Paard 2 Rijder/eigenaar Woonplaats
145 Ponderosa’s Obsession Ricky in the Rain Wouter Wouters Hierden
251 Magic Little King Ringo Star Cynthia Ardesch Lemele
Rubriek 19 21.30 uur Tuigpaarden show 1-span Boerenwagen
Aangeboden door: Bouwonderneming Woudstra, Broeksterwoude
Plaats Wagnr. Naam Vader Eigenaar Woonplaats Rijder
256 Saturday Onb. J. Rozeveld Zevenhuizen Jan Rozeveld
/ 242 Hera Flash Flash Jack J.de Jong/R.Hofstra Wijnjewoude Richard Hofstra

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]