Programma Hynstedagen 2017

Ook in 2017 biedt de Hynstedagen weer een bomvol en prachtig programma.

 

Ook in 2017 biedt de Hynstedagen weer een bomvol en prachtig programma. Competities, keuringen, dressuur, shows en zoveel meer. Bekijk hieronder het gehele programma (wijzigingen voorbehouden).

Programma

PROGRAMMA DONDERDAG 20 JULI         

Dressuur

13:00 uur            Dressuur eerste gedeelte

17:00 uur            Dressuur tweede gedeelte

PROGRAMMA VRIJDAG 21 JULI
9:00 uur Mencompetitie, Ta it Bihâld
9:00 uur Mennen Recreatief, Ta it Bihâld
10:30 uur Hengstveulens, Ta it Bihâld
– Merrieveulens, Ta it Bihâld
– 4-jaar en oudere Veulenboekmerries (opname en eventueel sterverklaring), Ta it Bihâld
– 4-jaar en oudere Stamboekmerries (graadverhoging), Ta it Bihâld
– Premiekeuring 3-jaar en oudere Veulenboekruinen (opname en eventueel sterverklaring), Ta it Bihâld
– 4-jaar en oudere Stamboekruinen (graadverhoging), Ta it Bihâld
– 4-jaar en oudere Sterruinen
15:00 uur Pony keuring
16:40 uur Huldiging pony’s
17:00 uur Hackney 1-span Limiet kleine maat, Hackney
17:15 uur Tuigpaarden 1-span Competitie Regionaal, Taveno
17:30 uur Bestgaand rijpony’s
17:50 uur Hackney 1-span Limiet grote maat, Hackney
18:05 uur Rijpony’s mooiste aankleding
18:25 uur Tuigpaarden 1-span Grote Limiet regionaal, Taveno
18:40 uur Pony’s aangespannen
19:00 uur Hackney 1-span Ereklasse kleine maat, Hackney
19:15 uur Tuigpaarden 1-span Ereklasse regionaal, Taveno
19:30 uur Poppenrace show
19:45 uur Hackney 1-span Ereklasse grote maat, Hackney
20:00 uur Tuigpaarden 1-span Damesklasse regionaal (2 wielig rijtuig), Taveno
20:15 uur Hackney 1-span Damesklasse open (klein en groot), Hackney
20:30 uur Fries ras tuigen onder het zadel, Ta it Bihâld
20:45 uur Tuigpaarden onder het zadel, Taveno Kampioenschap
21:00 uur Hackney Tandem, Hackney
21:15 uur Tuigpaarden Tweespan Open klasse regionaal, Taveno
21:30 uur Hackney Tweespannen kleine en grote maat, Hackney
21:45 uur Sluiting

PROGRAMMA ZATERDAG 22 JULI
8:00 uur Enters, Ta it Bihâld
– Twenters, Ta it Bihâld
– 3-jarige Veulenboekmerries (opname en eventueel sterverklaring), Ta it Bihâld
– 4-, 5-, en 6-jarige Stermerries incl. voorlopig kroon, Ta it Bihâld
– 7-jarige en oudere stermerries incl. voorlopig kroon, Ta it Bihâld
– Kroonmerries, Ta it Bihâld
– Modelmerries, Ta it Bihâld
12:30 uur Fries ras 1-span Competitie Nationaal, KFPS
12:45 uur Kampioenschap Veulens (Merries / Hengsten) Keuringsrubriek
13:05 uur Welkomstwoord door de voorzitter
13:15 uur Kampioenschap Enters en Twenters Keuringsrubriek
13:35 uur Fries ras 1-span Limietklasse Nat. (Provincie Fryslân)
13:50 uur Bestgaand Rijpaard Merries, Ta it Bihâld
14:05 uur Fries ras 1-span Damesklasse Regionaal, Kampioenschap
14:20 uur Kampioenschap drie jarige Merries (AKW Douma prijs), Keuringsrubriek
14:40 uur Fries ras 1-span Ereklasse Nationaal (Friese Rabobanken)
14:55 uur Bestgaand Rijpaard Hengsten en Ruinen, Ta it Bihâld
15:10 uur Fries ras 1-span Damesklasse Nationaal, Schoonste geheel
15:25 Show Fleurop
15:45 Kampioenschap vier jaar en oudere Merries, Keuringsrubriek
16:05 Fries ras Tandem, Kampioenschap
16:20 Huldiging Kampioenen
16:35 Algemeen Fokdag Kampioenschap, Keuringsrubriek
16:55 Bestgaand Tuigpaard Merries, Ta it Bihâld
17:10 Fries ras 1-span Young Riders Regionaal, Stijlprijs
17:25 Bestgaand Tuigpaard Hengsten en Ruinen, Ta it Bihâld
17:40 Fries ras 2-span Open Klasse Nat., Schoonste Geheel
17:55 Sluiting Hynstedagen 2017

18:00 Livemuziek van Lytse Hille in de biertent, onder de vlag van Vijfschaft
20:00 Einde

ek-reg-gaatze-bosma-met-jan-fan-e-huchten-v-leffert-garijp_20160723_dsc_1044